Żyć i żreć

www.animachina.pl mały wibrator

Niektórzy żyją po to, żeby jeść, a inni jedzą po to, żeby żyć. Drugie podejście jest oczywiście zdrowsze nie tylko dla naszego zdrowia fizycznego, ale także tego psychicznego, należy pamiętać, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Ludzie otyli są zazwyczaj nieszczęśliwi ze względu na to jak wyglądają i jak czują się w swoim ciele. Owszem, fakt, że ktoś jest szczupły nie chroni takiej osoby przed różnego rodzaju nieszczęściami, jednak taka osoba zazwyczaj nie ma problemów związanych bezpośrednio z jej nawykami żywieniowymi, wyglądem czy różnorakimi chorobami, których przyczyną jest właśnie otyłość.

www.kukania.com.pl

Kiedy lubisz jeść i większość czasu poświęcasz na myślenie o jedzeniu, przygotowywanie potraw i sam akt jedzenia, znajdź sobie pasję, która odciągnie cię choć na kilka chwil od jedzenia. Sprawi, że zauważysz inne aspekty życia.

Oczywiście dobrze by było, gdyby twoją pasją nie okazało się być gotowanie. Idealnym rozwiązaniem byłoby gdybyś zaczął uprawiać jakiś sport, wówczas zadbałbyś o swoją kondycję i być może zgubił zbędne kilogramy.